Gündem

Mekanınızı Tasarlayan Firma

Mimarlık sektöründe hizmet veren firmanın verdiği hizmetler site aracılığıyla ilgililere sunuluyor. Firma inşaat, mimari, iç mimari, dekorasyon ve çevre düzenlemesi işlerinde müşterilerine hizmet sunuyor.

Kaliteli Hizmet

Özellikle klinik tasarım işlerinde elde ettiği tecrübeyle sektöründe en kaliteli hizmeti sunuyor. Firma kendi imkanlarıyla tasarımı ve üretimini yaptığı mobilya ve aksesuarlar ile yaptığı işlere özgünlük kazandırıyor. Firmanın daha önceden uyguladığı projeler referans alındığında hiç şüphesiz güvenle tercih edilebileceği anlaşılıyor.

İnternet Sitesi

Firma verdiği hizmeti internet sitesi aracılığıyla tanıtıyor. Yaptığı işlerin bitmiş halleri site üzerinden incelenerek hizmet kalitesi ve farklılığı kolayca anlaşılıyor. Firmanın internet sayfası https://www.picco.com.tr/ adresinden görüntülenebiliyor.

Projenin Aşamaları

Yapılacak olan işin belirli bir iş sırası ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sırasıyla keşif, planlama, konsept tasarımı, bütçeleme ve uygulama aşamaları gerçekleştiriliyor. Tüm bu aşamaların sonunda iş teslimi yapılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu